Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Aminohape suurendab luu kasvu

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Oct 26, 2017

Aminohapped on aju olulised ained, aminohapete sisaldus kuni 90% või rohkem. Kaasaegsed bioloogilised uuringud näitasid, et inimesed on arukad, tarkused ja nende suur aju lahutamatud. Protsessi arengus olevad inimesed omandasid võime saada valku (aminohappeid), nii hästi välja arenenud, väga IQ-d ja järk-järgult maailmas domineerivad.

Katsed näitavad, et aminohapete hulk ajus määrab inimese intelligentsuse ja mälu taseme, aju, parandab võtme mälu aminohapete toitumist. Lisaks on aminohapetel järgmised efektid ja efektid:

1, väldib väsimust, hoiab jõudu, parandab tervislikku seisundit

Trüptofaan võib leevendada stressi, vältida depressiooni, ärevust ja muud seisundit, stabiilseid emotsioone, säilitada tugevat energiat.

2, et parandada une kvaliteeti

Trüptofaan mõjutab unet, "looduslikud unerohked" maailmas.

3, et parandada immuunsust

Aminohapped on inimese immuunsüsteemi alusmaterjal, aminohapete arv ja kvaliteet ning immuunsüsteemi funktsioon on tihedalt seotud tugevate trüptofaanide, fenüülalaniiniga, lüsiin on vajalik antikehade tootmiseks vajalik tooraine, lisab terviklikku tasakaalu aminohapped on parandada keha immuunsüsteemi.

4, haiguse soodustamiseks, operatsioonijärgne taastumine

Hargnenud aminohapped (leutsiini isoleutsiin ja valiin) võivad kiirendada patsiendi regenereerimise kiirust.

Kas aminohapped võivad parandada immuunsust?

Lapsed, kuna keha immuunsüsteem ei ole veel välja kujunenud, on inimese keha antikehade süntees madal, mille tagajärjeks on resistentsus võõraste bakterite ja viiruse invasioon fagotsütaarsete rakkude (nagu valgete vereliblede) vähem elujõuline, vähem, seega on see lihtne nakatada mitmesuguseid haigusi. Aminohapped võivad kiirendada inimese immuunglobuliini sünteesi, alates immuunsuse olulisest tõusust, et vältida nohu, palavikku, köha ja muid haigusi.

Kiirendada luu kasvu

Luud koosnevad luu-maatriksist ja luu mineraalsest: luumateriaal, mis koosneb peamiselt aminohapetest, määrab luu kuju, suurus ja paindlikkus; luu mineraal, mis koosneb põhiliselt kaltsiumist, määravad luutiheduse ja kõvaduse. Seega on aminohapped ja kaltsium peamised "ehitusmaterjalid", mis moodustavad luud.

Laste keha on kiire kasvu ja arengu staadiumis, nõudlus kaltsiumi järele on väga suur. Kuid vähesed inimesed teavad, et kaltsiumi arengu faasis olevaid lapsi ei saa aminohapetest eraldada. Aminohapped on mitmesuguste mineraalide ja mikroelementide hulgimüüjad. Inimkeha kaltsiumi, rauda, ​​tsingi, seleeni ja teiste mineraalide ja mikroelementide täienduses on vajadus aminohapete ja valkude järele, et neid kogu kehas transportida. Nagu aminohapete puudumine, neid mikroelemente ja mineraale ei saa efektiivselt saata inimese keha erinevatele organitele, põhjustab see ikkagi mineraalide ja mikroelementide puudumist organismis.


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd