Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

BASF sisestab riisi India teraviljaturu turule

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Feb 13, 2017

India riisitootjad saavad tõsta tootlikkust ja sissetulekut, kasutades BASFi riisi põllukultuuride kaitse lahendusi, mis on nüüd esimest korda riigis saadaval.

"Meie eesmärk on toetada India riisikasvatajaid oma potentsiaali realiseerimiseks. Me pühendame BASFi teadmisi kaasaegse ja jätkusuutliku põllumajanduse kohta India riisi kasvava kogukonna vajaduste rahuldamiseks, "ütles BASFi Crop Protection divisjoni juhataja Markus Heldt Hyderabadis Indias. BASF on maailma põllukultuuride kaitse liider, mille globaalne müük on 2015. aastal üle 5,8 miljardi euro.

Riis on India kõige olulisem toiduainetootmine, mille aastas toodetakse rohkem kui 100 miljonit tonni tonni. Lisaks sellele on India suur turg eksportija riisiks, eksportides üle 10 miljoni tonni aastas, millel on olulised võimalused toodangu edasiseks suurendamiseks. "Uue India riisi pakkumisega tugevdame me oma panust kasvava nõudluse järele põllumajandustehnoloogiate järele, mis on üks maailma suurimaid põllumajandusturge," ütles Heldt.

Selle käivitamisega pakub BASF välja komplekssed lahendused, mis tõhusalt juhivad peamisi riisihaigusi, umbrohtu ja kahjureid, rahuldades samal ajal tarbijate ootusi terve ja kvaliteetse toidu järele. Nende hulka kuuluvad fungitsiidid Seltima ja Adexar, mis võitlevad mitmete püsivate riisitõbetega, kaasa arvatud kestad ja lööklaine. Seltima on BASF AgCelence fungitsiid, mis mitte ainult ei kontrolli haigusi, vaid annab ka suurema saagise. Indiast käivitatakse ka BASFi herbitsiid Basagran, mis lahendab rasked umbrohutõrjeprobleemid India põllumajandustootjate ees. Järgmise kolme aasta jooksul käivitatakse Indias täiendavad tooted, et rahuldada kasvavat vajadust kaasaegsete põllumajandustootmislahenduste järele, kaasa arvatud state-of-the-art herbitsiidid, fungitsiidid ja insektitsiidid.

Indias on BASFil ligi 200 põllukultuuride kaitseeksperdi meeskond, kes tagab otsese turule toomise ja on üks India juhtivatest kõrgtehnoloogilistest taimekaitsevahenditest, mis hõlmavad kõiki peamisi kultuure, sealhulgas sojaube, maisi, puuvilla, nisu, puuvilju, köögivilju ja nüüd riis. Ettevõte otsib pidevalt uusi toimeaineid, mis suudavad ainulaadsetel viisidel kontrollida põllukultuuride kahjurite levikut. BASF asutas aastal 2015 Pune'i põllumajandusuuringute jaama, mis keskendub kohalikele ja ülemaailmsetele põllumajandusuuringutele. Ta töötab ka ülemaailmse uurimis- ja arenduskeskuse oma Navi Mumbai Thane saidil, keskendudes orgaanilisele sünteesile, arenenud protsesside ja koostiste uurimisele, avastustegemisele tänapäevastes põllumajanduslikes lahendustes ja molekulaarseks modelleerimiseks. Aastal 2015 investeeris BASF ligikaudu 500 miljoni euro ulatuses põllukultuuride kaitse uuringutesse kogu maailmas.

"Selliste algatustega nagu Make in India, Smart Cities ja Swachh Bharat, on India tänaseks kiire ja jätkusuutlik areng. See tähendab tohutut kasvu elanikkonna nõudmistele toidu, eluaseme ja liikuvuse ning puhta toidu, vee ja õhu jaoks. See pakub nii keemiatööstusele kui ka BASFile suuri võimalusi. Ja BASF investeerib aktiivselt Indiasse nende võimaluste realiseerimiseks, "ütles India äriühingute BASF-i esimees dr Raman Ramachandran.

BASFi grupp on viimase nelja aasta jooksul investeerinud Indiasse ligikaudu 300 miljonit eurot nii tootmises kui ka innovatsioonis, toetades kohalikke tööstusharusid, sealhulgas teaduslikku põllumajandust ja toiduainetööstust, jätkusuutliku transpordi, reostuse ja heitkoguste kontrolli ning energiatõhusate ehitiste ja infrastruktuur.


Allikas www.agribusinessglobal.com


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd