Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Viinamarjade toitumine - toitumisvõime imendumine 1

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Apr 25, 2016


Taimed absorbeerivad toitaineid peamiselt nende juurtest mullast ja nad võivad absorbeerida ka lehtedele lisatud toitaineid. Kokkuvõttes on juurte imendumine peamine tee toitainete sisenemiseks taimedesse. Selleks peab muld kandma iga toitaine täpselt keemilistes vormides, milles juured seda soovivad.


Lapse toitumise tagajärjel lehtede kaudu leotavate taimede osutamine on tavaliselt kiirem kui juurte toitumine. Fotode sünteesiks on vaja valgust, soojust, niiskust ja piisavas koguses toitaineid. Eespool nimetatud tegurid koos taimede bioloogiliste omadustega ja nende staatuse paksus määravad protsessi intensiivsuse või kiiruse.


Sarnaselt teistele taimedele imendub viinapuu enamiku toitainete põhiosa juurte kaudu. Kuid mõned toitainete kogused võivad imenduda ka oma vegetatiivsete osade suurte lehtede kaudu. Ioonide tõhusaks ja katkematuks imendumiseks taimede juurte kaudu peavad ioonid olema mõnel juurpinnaga kokkupuutes. Põhiliselt on ioonid mulla lahuselt juurest jõudnud peamiselt kolmel viisil.


1) Juurte pealtkuulamine

2) ioonide difusiooni

3) Massivool


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd