Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Humic Acid Direct Action

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Nov 02, 2017

Humiinhape on orgaaniliste makromolekulide looduslik segu. Looduses on laialdaselt olemas, mulliumhümehappe osakaal on suurim, mullahümehape on heterogeense molekulmassiga füüsikalise keemia keeruline segu, mis on hajutatud, segu valmistatakse looduslikest, kõrge molekulmassidest, kollastest mustadest, amorfsetest , geeli, koos orgaanilise polüelektrolüüti rasva ja aromaatse sisaldusega, ei saa väljendada ühe keemilise struktuurivalemi abil.

Kust humainhape pärineb

1. Mullhuniinhape on sündinud spetsiaalse suuremolekulaarse orgaanilise ühendiga, mille taimed moodustavad mikroorganismide toimel.

2. Söe huminahape on suurte molekulaarsete orgaaniliste ühendite rühm, mis moodustub mikroorganismide lagunemise ja muundamise ning pikaajalise geoloogilise keemia protsessi tulemusena.

Humiinhappe struktuuri funktsioon ja funktsioon

1, struktuur

Humiinhape on mingi looduslik orgaaniline nõrk hape, mis koosneb kolmest osast: kollane humiinhape, must humiinhape ja pruunhümehape.

2. Elementide kompositsioon

Süsihümehape ja humiinhape mulla orgaanilises ainedes, millel on sarnane struktuur ja omadused, on peamiste elementide süsinik, vesinik, hapnik ja väike kogus lämmastikku ja väävlit sisaldavat humainset hapet, lisaks on olemas mitmeid funktsionaalrühmi.

3. Humiinhappe roll

Mulla orgaanilises aines on kõige tavalisem humiinhape. Humiinhape söövitavas kvaliteedis on põhiosa ja sool, mis on kombineeritud metalliioonidega. Humiinhape on orgaanilise aine kõige aktiivsem ja efektiivsem osa.

(1) humiinhappe otsene toime

Edendada taimekasvu ja saagikust.

(2) kaudne meede

Füüsiline tegevus

A. mulla struktuuri parandamine. B. Pinnase pragunemine ja erosiooni kontroll. C. Suurendada mullaveekogumiskõrvaldusvõimet ja parandada külmakindlust. D. muuta pinnas tumedaks ja kasulik päikeseenergia neeldumiseks. Keemia. A. reguleerige mulla pH. B. parandada ja optimeerida taimede imendumist toitainete ja vee. C. suurendada mulla puhvermahu. D. Leeliselistes tingimustes on see looduslik kelaativ aine (metalliioonide kelaatimine, soodustamisperiood imendub taimedesse). E. taimekasvamiseks vajaliku orgaanilise aine ja mineraalainete rikas. F. parandab orgaaniliste väetiste lahustuvust ja vähendab väetise kaotust. G. Toitainete elemendid muutuvad taimede poolt hõlpsasti absorbeerituks. H. võib tugevdada taimi lämmastiku imendumisel, vähendada fosfori fikseerimist, tuua NPK elemente, näiteks mullakaitse hoidmiseks mulda, ja kiirendada toitaineelementide protsessi taimedesse, parandada taotluse mõju anorgaanilisest väetist, ütleme nii, humiinhape on taimetoiteelemendid ja füsioloogilised toimeained "reserve".

bioaktiivsus

A. stimuleerivad mullas kasulike mikroorganismide kasvu ja paljunemist. B. parandada taime loodusliku taudi resistentsust ja putukate resistentsust.

Tavaliselt kasutatakse humiinhappe liike ja omadusi

Praegu on väetises kasutatav humiinhape jagatud ligniidhuminahappeks, söehümehappe ja turbavööda (humiinhape).

1, ligniidi humiinhape on teise etapi toote kivisüsi (kivim) protsessis, bituumenstaadiumis ei sisalda humainhapet, ligniidi humiinhappe sisaldus on tavaliselt 1-85%, pruunjoon on pruun, mõned must, saab jagada sügavuse astmega

(1) pinnasesarnane ligniit: söe määr on suhteliselt madal, süsinikusisaldus on madal, humiinhappe sisaldus on suurem, tavaliselt üle 40%.

(2) särav ligniit: söe tase on sügavam, süsinikusisaldus on suurem, humiinhappe sisaldus on madalam, tavaliselt 1-10%.

(3) tihe ligniit: vahemikus (1) ja (2) võib humaanhappe keskmine sisaldus ulatuda umbes 30% -ni.

2. Kivisüsi on kivisüsi humaanhape. Üldine lähenemine või kokkupuude ligniidi, bituumenkivisöe, antratsiidi, õhu, päikesepaiste, vihma ja lume, tuule, liiva, külmumise ja muu ilmastiku infiltratsiooni ja moodustunud toodete pinnaga. Selle protsessi käigus toodetud humiinhape on hüdrogeenitud kivisüsi humaanhape, mida tuntakse ka loodusliku regenereerimise humiinhappega. Kivisöetõrjutamisel muutub humaanhappe sisaldus palju ja võib olla vahemikus 5 kuni 80 protsenti.

3. Turvas (turvas, karbis jne) humiinhape

Turvas on kivisöe esialgne staadium, mida nimetatakse ka turbaks, ja hiinak-hapete sisaldus Hiina turbas on 20 kuni 40%. Turba orgaaniline aine koosneb lahtistest taimejäätmetest ja humilistest hapetest. Humiinhappe sisaldus Hiina turbas on 20 kuni 40%.


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd