Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate Puhtus

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Oct 27, 2017

Esiteks, tahke kaaliumhüdroksiidi lekkega erakorralise käitlemise isolatsiooni lekke saastunud ala, ümbritsetud hoiatusmärgid, on soovitatav, et hädaabikõne töötajad kandma gaasimaskid, kaaliumhümeeri kanda keemilist kaitseriietust. Ärge otsekohe kokku puutuge veega, puhta puhta kühvliga, mis on kogutud puhastesse puhastesse pakitud mahutitesse, lisage väike kogus vett, reguleerige see neutraalseteks, kaaliumhümeerideks ja seejärel kanalisatsiooni. Võite loputada ka rohke veega ja lahjendada vesi reoveesüsteemis. Nagu suur hulk leke, kogutud pärast ringlussevõtu või kahjutuks kõrvaldamist.

Teiseks kaitsemeetmed Hingamisteede kaitse: Vajadusel kandke kaitsemaski.

Kaitseriietus: kandke kombinesooni (korrosioonivastased materjalid). Käte kaitse: Kandke kummikindaid. Muu: pärast töö, duššide korrastamist. Pöörake tähelepanu isiklikule hügieenile.

Kolmas. Esmaabimeetmed: Kaaliumhüdroksiid tahke. Kokkupuude nahaga: kohe loputage veega vähemalt 15 minutit. Kui on põletusi, siis meditsiiniline ravi. Kaaliumhumate Silma sattumine: kohe tõsta silmalau, loputada veega või soolalahusega vähemalt 15 minutit. Või loputatakse 3% boorhappe lahusega. Ravi. Sissehingamine: kiiresti stseenist värske õhu kätte. Vajadusel võib kaaliumhüvaasi kunstlikku hingamist. Ravi. Allaneelamine: Loputage kohe, kui patsient on ärkvel, suu kaudu lahjendada äädika või sidrunimahla.

Tahked kaaliumhüdroksiidi puhastusvõime Usun, et oleme kuulnud, selle toote mitmel viisil on väga hea rakendus, et hõlbustada arusaamist kõigist, Potassium Humate paremini mõista seda toodet, järgmine Xiaobian spetsiaalselt kõigile, et tutvustada järgmise Tahke kaaliumhüdroksiid rasusele vastupanu, me tulime kokku, et sellest teada saada.

1, 85 ° g vee esimene ettevalmistus rasvade mahutisse, edaspidi kaaliumhüvaat, millele järgneb 21 g tahke kaaliumhüdroksiidi, 25 g naatriumsulfaati, 5 g naatriumglükonaati, 2 g naatriumalginaati, mis lisatakse rasvavale veele, segades sulatamaks;

2, teises plastkambris 50 g vee ja 3 g lisandi A ja 2 g lisaainete B sisse barrelis, mis segatakse 5-10 minutit, nii et see sulatatakse täielikult, valatakse paagisse Potassium Humate ja ülejäänud 37 g vett valatakse ühte, see tähendab toatemperatuuril rasvaärastusvahendi kadu;

3, õlide üldine välimus, kaaliumhüvaat ainult selles rasvatustamisagensis liguneb ligikaudu 10 min, et saavutada rasvaärastusvõime rahulolu, tõrjub aastaid tegelikult peale õli ja vee ka pärast töödeldava detaili pesemist pinnaveekihi keskmine veekiled Ainuke rasvaärastus on mõeldud tooriku eemaldamiseks parimaks ajaks.

Kas teate, et kaaliumhüdroksiidi rasvavale ainet on võimalik konfigureerida, kas seda toodet saab kasutada puhta veega, võib selle hüdroksiidiga manipuleerida, et kontrollida vee fosfori kaaliumhumeedi, kuid selle toote hüdroksiidi saab kasutada ka rasvatustamiseks Agent, kaalium Humate selle kasutamine on väga populaarne, kaasates keemiatööstust erinevates valdkondades, põllumajanduses, tootmine on populariseeritud.


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd