Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate'i vee imendumine

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Jul 03, 2017

Kaaliumi Humate leeliside põletuskahjustuste mehhanism on leeliste imendumine, nii et kohalike rakkude dehüdratsioon, leelismetallide ioonid ja koevalgud moodustuvad leelisega denatureeritud valkude kompleksidena, kaalium Humate saponistatud rasvkoe, sooja seebistamine võib põhjustada sügava kude kahjustamist. Kuna leelisega denatureeritud valkude kompleks on lahustuv, võib leelisioonide sügavale koele veelgi tungida, põhjustades kahjustusi.

Seedetrakti põletused on tavaliselt sügavad rohkem kui kahe kraadi sügavuses, vägivaldsed. Haava lahustumine haavade süvendamiseks, kühveldamine pehme, oli kleepuv libisemine "seep-sarnane" või "mädane tofu" - nagu muutused, mis pärast infektsiooni hõlpsasti keeruliseks haavaks sepsis. Küünte kokkupuude söövitavate leelistega muutub õrnemaks, kaalium Humate läige kaob, nii et küünte lame ja isegi lusikas. Õhuke lahus võib nahka kuivada, purustada, libiseda. Seedetrakti aur silma ja ülemiste hingamisteede ärritus tugev, võib põhjustada silma ja ülemiste hingamisteede põletust.

Anorgaaniline tööstus kaaliumi tootmiseks, nagu kaaliumi permanganaat, kaaliumnitrit, kaaliumvesinikfosfaati ja muid toorainet. Kaaliumi Humate Nissini kasutatakse toorainena kaaliumi seebi valmistamiseks, pesemiseks seepi, šampoonseebi, koore, kreemi, šampooni ja nii edasi. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks. Kasutatakse kuivatusaine, absorbeeriva, kaaliumhumeedina kaaliumseepi, oblikhappe ja mitmesuguse kaaliumsoola tootmiseks, aga ka galvaaniliseks, nikerdamiseks, litograafiaks jne; mida kasutatakse peamiselt kaaliumsoola toorainete tootmiseks, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, kaaliumhumaadi heparani, progesterooni ja testosterooni propionaati tootmiseks. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tootmisel kasutatakse värvaineid, näiteks sinise RSNi vähendamist ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Kaaliumhüvaat Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suurel hulgal keemiliste kiudude, polüesterkiudude peamist toorainet, kasutatakse. Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste soojendite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi. Keemilised toorained, meditsiin, kodumasinad ja nii edasi. ; Kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, kaaliumhüvaadi süsinikdioksiidi ja niiskuse absorbeerijate, aga ka farmaatsiatööstuse jaoks.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oksaalhappe ja mitmesuguse kaaliumi tootmiseks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, litograafiaks

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaati ja nii edasi. Kergetööstus kaaliumi seebi valmistamiseks, kaaliumhumeta leelispatareid, kosmeetikavahendid (nt külm koor, kreem ja šampoon). Värvainete tööstuses kasutatakse kaaliumi Humate värvainete tootmiseks, näiteks sinise RSNi vähendamiseks ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suurel hulgal keemiliste kiudude tootmiseks kasutatud polüesterkiudude peamist toorainet. Kaaliumhüvaat Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste kuumutite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja niiskuse absorbeerijatena.

5, keemiatööstuses pesemisseebi, šampoonseebi, koor, koor, kreem, šampoon ja muud toormaterjalid. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd