Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate, kas mürgine

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Nov 02, 2017

Kaaliumhüdroksiidil on põletav toime kudedele, mis võivad lahustada valke ja moodustada leeliselisi denatureeritud valke. Lahus või tolm pritsitakse nahale, eriti limaskestale, mille tagajärjel tekivad pehmed kangid. Mida kõrgem on lahuse kontsentratsioon, seda kõrgem on temperatuur, seda tugevam mõju avaldub. Silma piilumine võib mitte ainult kahjustada sarvkesta, vaid ka kahjustada silma sügavat kudet.

Suurim lubatud kontsentratsioon oli 0,5 mg / m. Töö peaks olema selleks, et vältida naha ja silmade kokkupuudet, kui see on kogemata puudutanud, kahjustatud osade olemasolu korral veega pesemine, seejärel märjaks 5% äädikhapet, viinhapet, vesinikkloriidhapet või sidrunhappe lahust; nagu inimese silma pritsimine, kasutatud vesi või soolalahus, pestakse hoolikalt aeglaselt 10 ~ 30 minuti jooksul ja seejärel 2% või 0,5% rovivakaiini uudsed lahused. Kui töö peaks toimuma tugeva riidetükiga, kummikindaid, varrukad, põlled, kummist kingad ja muud tööjõu varud, tuleb käed katta neutraalse ja hüdrofoobse salviga.

Kaaliumhüdroksiidi ohutusmeetmed: kokkupuude nahaga: koheselt eemaldada saastunud riided, loputada suurel hulgal voolavat vett vähemalt 15 minutit. Ravi.

Kokkupuude silmadega: tõstke silmalaud kohe välja ja loputage neid põhjalikult rohke veega või soolalahusega vähemalt 15 minutit. Ravi.

Sissehingamine: kiirelt põgeneda stseenist värske õhu kätte. Hoidke hingamisteed takistusteta. Kui hingamine on raske, anna hapnikku. Kui hingamine lõpeb, tehakse kohe kunstlikku hingamist. Ravi.

Allaneelamine: piserdada veega, juua piima või munavalget. Ravi.

Tulekustutusmeetod: päästa veega ja liiva, kuid see peab vältima toote veepritsemist ja põletust.

Kaaliumhüdroksiid kasutamiseks ja kasutamiseks

Anorgaaniline tööstus, mida kasutatakse kaaliumsoola tootmiseks, nagu kaaliumperanganaat, kaaliumnitrit, kaaliumi vesinikfosfaati ja muid toorainet. Keemiatööstus kasutas seebi, seebi ja kaaliumipuhastuse ampooni pehme seepi, kreemi, kreemi, šampooni ja muude toorainete valmistamiseks. Farmaatsiatööstust kasutatakse progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks.

Akutööstust kasutatakse leelispatareide valmistamiseks. Kasutatakse kuivatusainena, sorbendina, mida kasutatakse kaaliumi seebi, oksaalhappe ja erinevate soolade valmistamiseks, samuti kasutatakse galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks jms; Kaaliumit kasutatakse peamiselt toormaterjalide tootmiseks, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat jne. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumboorhüdriidi, spironolaktooni, butüülalkoholi, progesterooni ja testosterooni propionaati tootmiseks. Kaaliumseebi, leelispatarei, kergete kosmeetikatoodete (nagu koor, kreem ja šampoon) tootmiseks.

Värvaine tööstuses kasutatakse seda, et saada vahtvärvaineid, nagu näiteks sinine RSN jne. Elektrokeemiatööstuses kasutatakse seda galvaaniliseks, graveeringuks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses kasutatakse seda trükkimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning seda kasutatakse keemiliste kiudude ja polüesterkiudude peamiseks tooraineks. Lisaks kasutatakse seda ka metallurgia kütteainena ja naha rasvaärastusena. Põhilised keemilised tooraineained, mida kasutatakse meditsiinis, igapäevane keemiatööstus jne. Absorbendid analüütilistele reagentidele, seebistusreagendid, süsinikdioksiid ja vesi, mida kasutatakse ka farmaatsiatööstuses.


Contact Us

Lisa: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an, Hiina 710065

Tel: 86-29-63652300

E-post: info@agronaturetech.com

Veeb: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd